2 contracten getekend op een dag!

Donderdag 13 april zijn de contracten van de vernieuwbouw Sportpark Glanerbrook fase 1 in Sittard-Geleen én het contract van de nieuwbouw van het Charlemagne College in Landgraaf getekend.

’s Morgens werd in de Lea®n ruimte de overeenkomst tussen de Gemeente Sittard-Geleen, Spie en Mertens Bouwbedrijf ondertekend. Dit werd gevierd met echte Weerter vlaai!

In de middag werd op het kantoor van HEVO in ’s Hertogenbosch de overeenkomst van de bouw van het Charlemagne College tussen HEVO, Pevo van Montfort Elektro, Willems Technische Installaties en Mertens Bouwbedrijf ondertekend. Hier werden de Bossche bollen van Jan de Groot tevoorschijn gehaald!

Deel bericht:

Recent nieuws

Bewust Veilig Dag-1
Geslaagde Bewust Veilig Dag 2026
De Bewust Veilig Dag is een jaarlijks initiatief van Koninklijke Bouwend Nederland, Techniek Nederland, Koninklijke...
Glanerbrook-24
Nieuwe glijbaan geplaatst en baden gevuld met water bij Sportpark Glanerbrook!
Bij Sportpark Glanerbrook zijn de recreatiebaden gevuld met water. Ook de nieuwe glijbaan is inmiddels...
CSM-4
Bouw Stadstheater Arnhem gestart
Maandag 2 maart zijn we op de bouwplaats van Stadstheater Arnhem gestart met de CSM...
Scroll naar boven

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.