Bouw nieuwbouw Sportpark Glanerbrook fase 2 officieel van start

Woensdag 10 april gaf wethouder Leon Geilen het officiële startsein voor fase 2 van Sportpark Glanerbrook. Voor het oog van 100 enthousiaste belangstellenden uit de buurt en van diverse sportverenigingen waarvan Glanerbrook hun thuisbasis is, werd het eerste beton voor de vloer van de nieuwe ijshal gestort.

Aansluitend werd met alle aanwezigen getoost, en konden alle aanwezigen een kijkje nemen bij de tentoonstelling in de expo Glanerbrook waar de geschiedenis van het omliggende Burgemeester Damenpark werd gepresenteerd.

Naast de nieuwbouw van de ijshal en een 50 meter zwembad, wordt de schaatsbaan/wielerbaan overkapt. Fase 1 is eind november reeds opgeleverd en alweer volop in gebruik genomen door de sporters.

 

Bekijk hier het filmpje gemaakt in opdracht van Sittard-Geleen

Deel bericht:

Recent nieuws

JobMarkt 2026-09
Geslaagde JobMarkt in Maaseik
Op dinsdag 12 mei stonden we met een stand op de JobMarkt in Maaseik. Deze...
stadstheater-14
Start bouw Stadstheater Arnhem
Maandag 11 mei vond in Arnhem de officiële starthandeling plaats van het nieuwe Stadstheater Arnhem....
Oosterhout-02
Eerste sloopwerkzaamheden Gemeentehuis Oosterhout van start
Deze week zijn we van start gegaan met de eerste sloopwerkzaamheden ten behoeve van de...
Scroll naar boven

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.