De Bastei wint publieksprijs

Donderdag 6 februari werden in de Stadsschouwburg van Nijmegen de architectuurprijzen 2019 uitgereikt door architectuurcentrum Nijmegen. De Bastei, ontworpen door Roosmalen van Gessel architecten won de publieksprijs, de vakjuryprijs ging naar de Estel Residence, project De Getijden sleepte de duurzaamheidsprijs in de wacht.
Met een ruime meerderheid was De Bastei de grote winnaar van de publieksprijs. Vooral het respect voor de Nijmeegse geschiedenis, haar omgeving en de creatieve wijze waarop architecten van Roosmalen van Gessel omgingen met de opgravingen, werden gewaardeerd. ‘Een cadeau voor de stad’ zo stelde zowel de jury als één van de stemmers. SportQube, het sportgebouw ontworpen door LIAG architecten werd 5e bij de publieksprijs.

Wij zijn trots dat de door ons gerealiseerde projecten De Bastei en SportQube zo goed gewaardeerd worden door het publiek.

Top 5 publieksprijs:

  1. De Bastei met 2348 punten
  2. Natuurlijk Circulair met 1410 punten
  3. Concertgebouw De Vereeniging met 1255 punten
  4. Berchmanianum met 1086 punten
  5. SportQube met 826 punten

 

Deel bericht:

Recent nieuws

Reunie 2026-6
Reünie pensionado's Mertens
Afgelopen vrijdag kwamen dertig pensionado’s van Mertens samen voor een gezellige reünie. De middag startte...
Oosterhout artist
Gemeentehuis Oosterhout gegund
Wij hebben het mooie nieuws ontvangen dat de bouw van het nieuwe gemeentehuis in Oosterhout...
Mokken-3
Van wegwerp naar herbruikbaar: Mertens kiest voor duurzame mokken
In het kader van duurzaamheid zijn we onlangs overgestapt van wegwerpbekers naar afwasbare mokken. Met...
Scroll naar boven

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.