Jan Jacobs met pensioen

Met ingang van maandag 15 december 2025 gaat Jan Jacobs van zijn welverdiende pensioen genieten. Maar omdat Jan maandag verlof heeft is vandaag zijn laatste werkdag.

 

Jan is op 1 december 1981 gestart bij Mertens op de bouwplaats. Daarna heeft hij de sleutels van de vrachtwagen overgenomen van Tjeu Stultiens. 3 jaar geleden vond Jan het genoeg geweest als vrachtwagenchauffeur en is hij nog 3 jaar werkzaam geweest als medewerker materieeldienst.

 

Vandaag nemen we met een mooie bos bloemen en lekkere vlaai afscheid van Jan op de werf in Weert. Wij willen Jan dan ook hartelijk bedanken voor zijn inzet en toewijding de afgelopen jaren en wensen hem dan ook het allerbeste toe!

Deel bericht:

Recent nieuws

GTI Glanerbrook
Bijzondere boodschap Sportpark Glanerbrook krijgt een vervolg...
Op 24 november 2025 stuitten we tijdens werkzaamheden in de kruipruimten van het recreatiebad op...
default
Bouwkundige oplevering Sportpark Glanerbrook
Vrijdag 17 april was het dan zo ver; de oplevering van Sportpark Glanerbrook in Sittard-Geleen....
Oosterhout contract-1
Bouwteam Gemeentehuis Oosterhout op training bij Learning Waves
Afgelopen dagen heeft het bouwteam van het gemeentehuis Oosterhout deelgenomen aan de Lean en Lea®n...
Scroll naar boven

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.