Kind Centrum Bekkerveld voorlopig gegund!

Vandaag hebben wij het mooie nieuws ontvangen dat de aanbieding van “Team” Mertens voor de (ver)bouw van KC Bekkerveld in Heerlen het beste is beoordeeld. Wanneer er geen bezwaar wordt aangetekend zal na 20 dagen het project definitief gegund worden.

Het werk betreft het ontwerpen, engineren en realiseren van het KC Bekkerveld, met daaraan gekoppeld 10-jarig onderhoud, energie- en waterlevering.

Het nieuwe schoolgebouw voor Humankind, Peuteropvang Heerlen, SO-VSO Catharina en BS Tarcisius bestaat uit een bestaande HTS in de wijk Bekkerveld uit de jaren ‘20. Het totale project heeft een omvang van circa 5.500 m². De uitvoering start omstreeks oktober 2020.

       

Deel bericht:

Recent nieuws

jubilarissen
Jubilarissenfeest 2025!
Op zaterdag 5 april werden alle jubilarissen en pensionado’s van Mertens Bouwbedrijf in het zonnetje...
WhatsApp Image 2025-03-11 at 16.54.47 (1)
Laatste kanaalplaatvloeren Districtsbureau Helmond
Afgelopen week zijn de laatste kanaalplaatvloeren gelegd. Vandaag wordt de dakvloer gestort en daarmee bereiken...
tongelreep-10
Start entreegebouw Zwembad de Tongelreep
Er is een vaste torenkraan geplaatst voor de bouw van het nieuwe entreegebouw en horeca...
Scroll naar boven

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.