Officiële opening Theater aan de Parade

 

Op vrijdag 1 maart opende het gerenoveerde Theater aan de Parade zijn deuren na een sloop en bouwperiode van drie jaar. Het resultaat mag er zijn: een prachtig nieuw theater! Met Koning Willem-Alexander als eregast werd het theater ingewijd met een bruisend programma, begeleid door het strijkorkest Kamerata Zuid. Op het podium verschenen onder andere Elisabeth Hetherington, Flemming, Het Zuidelijk Toneel, Karin Bloemen en Loïs van de Ven, die het publiek betoverden met hun optredens.

Het nieuwe Theater aan de Parade, gebouwd op het fundament van het oude theater, beschikt over twee prachtige zalen: de Casinozaal met 905 zitplaatsen en de Pleinzaal met 435 zitplaatsen of 1.000 staanplaatsen.

Met moderne faciliteiten en een eigentijdse uitstraling belooft het vernieuwde Theater aan de Parade een broedplaats te worden voor cultureel genot.

https://indebuurt.nl/denbosch/nieuws/fotos-koning-willem-alexander-opent-theater-aan-de-parade~279269/

https://dtvnieuws.nl/nieuws/artikel/gloednieuw-theater-aan-de-parade-geopend

Deel bericht:

Recent nieuws

symp-26-15
Mertens Symposium 2026; "Samen al 145 jaar in beweging"
Op 7 oktober 2026 vond de 30e editie van het Mertens Symposium plaats, met dit...
glaner-236
Stem op Sportpark Glanerbrook voor Dalux Award 2026
Mertens Bouwbedrijf is namens Nederland afgevaardigd voor de Dalux Award 2026 met het inmiddels opgeleverde...
greep2026-3
Greep naar de Hoorn 2026
Afgelopen zaterdag stond Team Mertens aan de start van de 29e editie van de bedrijvencompetitie...
Scroll naar boven

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.