Werkzaamheden Charlemagne College

De werkzaamheden bij het Charlemagne College in Landgraaf verlopen vlot en georganiseerd. De druklaag van de 2e verdieping is succesvol gestort, en momenteel zijn de vakmensen bezig met het lijmen van de kalkzandsteenwanden op de laatste verdieping.

Over enkele weken staat de plaatsing van de eerste stalen dakliggers en kanaalplaatvloeren op het programma, waarmee het project een nieuwe fase ingaat. Na de kerstvakantie volgt het storten van de laatste betonwanden, terwijl ook de metselaar is gestart met zijn werkzaamheden.

De binnenwanden van de sporthal zijn al in opbouw, en de installateurs zijn druk bezig met het aanleggen van kabelgoten, het trekken van sleuven en het leggen van leidingen. Voor een visuele update en meer inzicht in de vooruitgang, bekijk de video hieronder!

Deel bericht:

Recent nieuws

Screenshot
CAO Bedrijfsexcursiedag 2025
Vrijdag 28 november vond de jaarlijkse bedrijfsexcursiedag plaats.   We begonnen de dag met een...
Wandelboslaan-1
Stalen kolommen nieuwbouw geplaatst bij Yonder Wandelboslaan
Bij Yonder Wandelboslaan in Tilburg zijn de werkzaamheden in volle gang.   Vanaf boven is...
tover-4
Betoverend nieuw project! 
De bouw van de nieuwe werkplaats voor Attractiepark Toverland in Sevenum is officieel van start...
Scroll naar boven

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.