Afbouwwerkzaamheden in volle gang

Recreatiebad en kleedlokalen
De Rodeca-voorzetwand, een speciale wandconstructie, is bijna gereed. Het wandtegelwerk in de baden is volledig afgerond. Voor de breedplaatvloer hebben we tijdelijke steunen (onderstempeling) geplaatst en de vloer aangebracht. In de kleedlokalen is inmiddels ongeveer een derde van de cementvloer gesmeerd; de rest ronden we deze week af. Dankzij de aangebrachte nooddakbedekking kunnen we in de kleedruimtes veilig verder met de afbouw.


Dak

Fase 1 van het dak van de passerelle is afgerond en de materialen voor fase 2 van de dakbedekking zijn woensdag 19 november geleverd. We verwerken het dakpakket zo snel mogelijk. Ook hebben we materiaal voor de zonnepanelen aangeleverd bij Sporthal 1 en het 50-meterbad. De rails voor de zonnepanelen op het 50-meterbad zijn al bevestigd.


Afbouwwerkzaamheden

Op de tweede verdieping hebben we vorige week de cementvloer aangebracht. Deze week zijn we gestart met het plaatsen van de metal stud-wanden (lichte metalen scheidingswanden). De kozijnen in de vergaderruimte zijn gemonteerd en de lichtstraat staat al; het glas volgt binnenkort. Deze week of uiterlijk begin volgende week ronden we de lijmwerkzaamheden op de eerste verdieping af. Verder zijn we begonnen met het houten regelwerk voor de trap bij de hoofdentree.

Daarnaast is de naam ‘Glanerbrook’ op de gevel weer volledig zichtbaar!

Deel bericht:

Recent nieuws

symp-26-15
Mertens Symposium 2026; "Samen al 145 jaar in beweging"
Op 7 oktober 2026 vond de 30e editie van het Mertens Symposium plaats, met dit...
glaner-236
Stem op Sportpark Glanerbrook voor Dalux Award 2026
Mertens Bouwbedrijf is namens Nederland afgevaardigd voor de Dalux Award 2026 met het inmiddels opgeleverde...
greep2026-3
Greep naar de Hoorn 2026
Afgelopen zaterdag stond Team Mertens aan de start van de 29e editie van de bedrijvencompetitie...
Scroll naar boven

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.