Vernieuwing gevel- en draagconstructies

Vernieuwing van gevels en draagconstructies
Aan de gevelzijde worden nieuwe beton- en staalconstructies aangebracht. Kolommen worden voorzien van bekisting en verstevigd voor het storten van nieuw beton. Oude delen van de gevel zijn verwijderd, waardoor er grote openingen in het gebouw zichtbaar zijn. Hierbij blijft de onderconstructie tijdelijk ondersteund.

Aanpassingen aan technische ruimtes
Bij een van de gebouwvolumes is duidelijk te zien dat technische installaties worden aangepakt. Grote luchtkanalen en schoorstenen markeren de bovenkant van de ruimte, terwijl de onderzijde deels is opengemaakt voor vernieuwing. Een tijdelijke stutconstructie zorgt voor stabiliteit tijdens de werkzaamheden.

Werkzaamheden binnen in het badgedeelte
Binnen in het voormalige zwembad staan stellages en hoogwerkers opgesteld. De wanden en vloeren van het bad zijn gestript en worden voorbereid op de volgende bouwfase. De dakconstructie en stalen spanten worden tegelijkertijd aangepakt en versterkt.

Deel bericht:

Recent nieuws

Toverland hoogste punt
Hoogste punt bij Attractiepark Toverland
Ondanks de sneeuwval van de afgelopen dagen is er flink doorgewerkt. Waardoor inmiddels bij Attractiepark...
Website nieuwjaar
Geslaagde nieuwjaarsreceptie
Afgelopen zaterdag vond op ons kantoor De Walburg onze nieuwjaarsreceptie plaats. Dit jaar markeert een...
Kerstdoeken-1
Kerstvakantie 2025
Vanaf vrijdag 19 december 2025 t/m 4 januari 2026 is ons bedrijf gesloten. In het...
Scroll naar boven

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.